Footprints mata 100cm*100cm & tafle

Nowy produkt

W skład zestawu wchodzą mata sensoryczna  Footprints do zabawy, obserwowania, porównywania i śledzenia śladów łap zwierząt oraz aż 72 szt tafli Footprints przedstawiającyhc ślady stóp 24 zwierząt wraz z ich nazwami w języku angielskim.

Atrakcyjna, czarno-biała, wyrazista grafika maty przyciąga uwagę dziecka, umożliwiając zabawę nie tylko w ruchu ale i w skupieniu i koncentracji.

Więcej

149,00 zł Z podatkiem Vat

Płatności obsługiwane przez
Płatności obsługiwane przez

Więcej informacji

Mata sensoryczna  Footprints rozwija umiejętności obserwacji, koncentracji, koordynacji ruchowo-wzrokowej. Rozbudza w dziecku zamiłowanie do świata zwierząt i przyrody. Dzieci uwielbiają wodzić palcem po śladach i skakać po wytyczonej ścieżce.

Rozmiar maty idealny do zabawy w małych pomieszczeniach. Atrakcyjna, czarno-biała, wyrazista grafika maty przyciąga uwagę dziecka, umożliwiając zabawę nie tylko w ruchu ale i w skupieniu i koncentracji.

Dzieci uwielbiają grać w memo i dopasowywać ślady stóp do nazwy zwierząt!

Cechy produktu:

- Produkt wykonany z lekkiego, elastycznego tworzywa

- Łatwe przechowywanie. Matę można zwinąć razem w rulon, nie zajmuje dużo miejsca

- Łatwa w utrzymaniu czystości. Matę można przecierać wilgotną szmatką bądź wilgotnymi chusteczkami

- Wymiar maty 100cm*100cm

- Wymiar pojedynczego tafla 6cm*6cm

- Od 2 lat

- Instrukcja z zabawami oraz karty pracy do maty dostępne na stronie!

- Na macie ślady łap następujących zwierząt: dear, cow, fox, chicken, cat, elephant, rabbit, squirrel, beaver, bear, goose, hippo, frog.

- Na taflach ślady łap następujących zwierząt: hedgehog, elephant, frog, hippo, dear, fox, dog, rabbit, cheetah, squirrel, beaver, bear, goose, bull, chicken, cat, leopard, hare, cow, lion, penguin, otter, moose, rhino.

Accessories

30 innych produktów w tej samej kategorii: